Ta strona ma ograniczoną obsługę przeglądarki. Zalecamy przejście na Edge, Chrome, Safari lub Firefox.
Gratulacje! Twoje zamówienie kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki Nowa formuła Redness Skin! 💫 Teraz z wąkrotką azjatycką i kasztanowcem dla jeszcze lepszych efektów 🌺

-10% na pierwsze zamówienie 🤍 Zapisz się do naszego newslettera i odbierz zniżkę!

Masz jedną skórę przez całe życie. Dbaj o nią wielowymiarowo.

Nasza skóra potrzebuje wsparcia na każdym etapie życia. Dlatego, wspólnie z naukowcami: dietetykami, kosmetologami i technologami, stworzyliśmy dla Ciebie linię dermosuplementów, która stanowi bazę do jej codziennej pielęgnacji. Naszą rolą jest kompleksowe zadbanie o Twoją skórę od wewnątrz, bazując na najwyższej jakości składnikach aktywnych, ekstraktach roślinnych, witaminach i minerałach. 

Kochamy każdy typ cery!

Carein, przy współpracy z naukowcami, jest pionierem w wielowymiarowym dbaniu o skórę, wypuszczając w 2022 roku pierwszą linię produktów nakierowanych na "wewnętrzne piękno", skutecznie podkreślając związek między absorpcją składników aktywnych w jelicie cienkim, a kondycją skóry. Od tego czasu marka cały czas rozwija swoje produkty i przoduje w swojej kategorii w zakresie badań czystości składników, bogactwa kompozycji oraz składów, których działania ukierunkowane są na problemy skórne.

Bestsellery i nagradzane produkty.

Produkt przeciwzapalny Acne Skin, bazujący na pre i probiotykach, pozostaje najbardziej popularnym produktem w tej kategorii. Pełna oferta obejmuje kapsułki i proszki, będące skoncentrowanym źródłem witamin, unikalnych składników mineralnych, związków odżywczych czy aminokwasów, działając synergicznie na mikrobiom jelitowy i skórę, które wykazują działanie celowane na najpowszechniejsze problemy dermatologiczne.

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki Brakuje 300 zł do darmowej dostawy.
Produkty nie są już dostępne do zakupu